İstatistik danışmanlığı için en doğru adres...

  0541 435 13 25  Rasimpaşa, Elmalı Çeşme Sk. No:45,  Kadıköy/İstanbul

BİYOİSTATİSTİK DANIŞMANLIK

Biyoistatistik, istatistik biliminin en güzel kullanım alanlarından biridir. Biyoistatistik bilimi, tıp alanına ve dolayısıyla insanlara fayda sağlayacak çalışmaların sonuçlandırılmasında veya değerlendirilmesinde önemli bir role sahiptir.

Hizmetlerimiz

Empiar İstatistik olarak, veri analizi, pazar araştırmaları ve veri bilimi eğitimleri gibi konularda geniş bir yelpazede hizmet sunmaktayız. İşletmelerin ve bireylerin verilerini daha anlamlı hale getirmelerine yardımcı oluyoruz.

HEMŞİRELİK ÇALIŞMALARI

Hemşirelik çalışmalarında, klinik verilerin (biyokimyasal değişkenler) yanı sıra diğer alanlara nazaran anket uygulamaları ve ölçeklerin daha sık kullanılmaktadır. Bu nedenle yeni ölçek geliştirme ve yurt dışında uygulanan ölçeklerin Türkçe’ye uyarlanmasına ilişkin geçerlilik ve güvenilirlik çalışmaları sıkça uygulanmaktadır.

Sağlık Personeli için Biyoistatistik Eğitimi

Araştırmalarınızın bilimsel olmasını, hem de başkalarınca yapılan araştırmaları bilimsel olarak eleştirebilmek ister misiniz?

Pazar Araştırmaları

Pazarın dinamiklerini anlamak ve rekabet avantajı sağlamak için pazar araştırmaları yapmaktayız. Müşteri davranışları, trendler ve rekabet analizleri gibi konularda size rehberlik ediyoruz.

Veri Bilimi Eğitimleri

Veri bilimi dünyasının kapılarını aralayarak sizin ve ekibinizin veri analizi becerilerini geliştirmenize yardımcı oluyoruz. Veri bilimi eğitimleri ile verilerinizi daha etkili bir şekilde yönetmeyi öğrenin.

Veri Analiziyle Kararlarınıza Güç Katın!

Empiar İstatistik olarak, güvenilirlik, bilimsel yaklaşım ve verilerin değerine odaklanarak sizlere özelleştirilmiş hizmetler sunuyoruz. Verilerinizin potansiyelini keşfetmek ve işletmenizin başarısını artırmak için bizimle iletişime geçin.

Verilerinizin Sesi: Analizle Değer Kazanın!

Verilerinizin dilini anlayarak işinizi daha iyi yönlendirin. Empiar İstatistik, veri analizi ile potansiyelinizi açığa çıkarıyor.

  • Anasayfa
  • Hakkımızda
  • Hizmetlerimiz
  • İletişim
×